דיקור סיני לילדים ותינוקות

הבעיות והמחלות לדיקור אצל ילדים ותינוקות

הרפואה המודרנית הבינה לפני שנים שיש יתרונות לרפואה המסורתית ושהיא יכולה להשלים את הטיפול ברפואי במקומות שונים. הרפואה המודרנית מסתמכת על מדע שמתבסס על מחקר. מתוך השיטות השונות של הרפואה המסורתית  ה"דיקור הסיני" הוא שנבדק באלפי מחקרים מדעיים ונמצא יעיל לטיפול במגוון רחב של מחלות ומצבים רפואיים אחרים

כאשר מדובר בילדים קטנים ותינוקות, דיקור סיני לילדים מהווה אופציה טיפולית ייחודית במינה, אשר אינה כוללת שימוש בתרופות עם תופעות הלוואי המסוכנות שלהן או פעולות פולשניות ומכאיבות אחרות. תוצאות המקרים הרבים  מדברות בעד עצמן והילדים זוכים לטיפול יעיל, מרפא  ושאינו טראומטי עבורם. יותר מזה. דיקור סיני לילדים שונה במהותו מדיקור המבוגרים בכך שהוא אפילו.. מוצלח יותר.
ילדים סוחבים עימם פחות צלקות גופניות ונפשיות  וכוח ההחלמה הטבעי שלהם גבוה מלכתחילה. הדיקור מתאים לילדים בכל הגילאים לרבות תינוקות.

הדיקור הסיני מתאים במיוחד לטיפולן בבעיות רפואיות כגון:

  • תינוקות – בעיות גזים, דלקות אוזניים, שלשולים/עצירות, חום, נזלת, שיעול, בעיות שינה ועוד.
  • ילדים – דלקות אוזניים חוזרות, חולשת מערכת חיסון, הרטבת לילה, כאבי ראש, אסתמה, בעיות עיכול (עצירות, שלשול), בעיות עור, בעיות אורתופדיות, הצטננויות חוזרות, סיוטי לילה.
דיקור סיני לילדים – מיתוסים שכדאי לנפץ

מאחר והדיקור הסיני משתמש במחטים, ישנה תפיסה מוטעית בקרב האוכלוסייה כי הטיפול אינו מתאים לילדים ותינוקות כאשר למעשה, ההיפך הוא הנכון. להלן מספר מיתוסים שכדאי לנפץ אודות דיקור סיני לילדים:

"זה כואב" – דיקור סיני אינו מוגדר כפעולה כואבת, פשוט כי הוא לא כואב, לא במבוגרים ובוודאי שלא אצל תינוקות וילדים שם אנחנו משתמשים במחטים דקות במיוחד
"יש לזה תופעות לוואי" – דיקור סיני לילדים אינו טומן בחובו תופעות לוואי והוא אינו מסוגל להזיק.
* "במחטים יש חומרים מסוימים" – המחט היא חוט מתכת עדין שאין בתוכו שום חומר. פעולת הריפוי נעשית מהפעלת אנרגיית הריפוי של הגוף.
מטפלים ברפואה סינית המעניקים טיפולי דיקור סיני לגיל הרך ולתינוקות, חייבים להיות בעלי ניסיון רב בתחום זה. חשוב לבדוק שהמטפל שאתם הולכים אליו עם ילדיכם יהיה מומחה בתחום הילדים.

דיקור סיני לילדים ותינוקות

שתף את הפוסט

phone icon דילוג לתוכן