דיקור סיני לבעיות לב

הלב הוא שחקן ראשי בהמון פעילויות גופניות קריטיות. זה ככה בתפיסת הרפואה המודרנית, זה עוד יותר עצום ברפואה המסורתית על אגפיה השונים וזה מרכזי ביותר בתפיסת הרפואה הסינית. בעיות בלב הן הסיבה השניה למוות בארצנו.
ישנן סיבות שגורמות לבעיית הלב וישנן בעיות שנגרמות עקב חולשת הלב. דיקור סיני יודע לעזור ולתמוך בהרבה נקודות שבעיית לב נוצרה מהן ובכאלה שהיא מייצרת בעצמה.

מהן הסיבות והסיכונים לבעיית לב?

 1. לב או כלי דם פגועים עקב טרשת עורקים
 2. מחלת עורקים כליליים
 3. דיאטה לא בריאה
 4. בעיות מסתמים בלב
 5. עודף משקל
 6. העדר פעילות גופנית
 7. עישון רב
 8. לחץ דם גבוה
 9. שימוש מוגזם באלכוהול וקפה
 10. סכרת
 11. לחץ נפשי כרוני

אחלק את הרשימה כדי לזהות קבוצות עיקריות  –

 • בעיות בכלי דם.
 • בעיות שמייצרות עומס  על הלב.
 • מתח – שבעצם פוגע גם בכלי הדם וגם מעמיס על הלב

איך הדיקור הסיני יודע להקל על בעיות לב?

הדיקור הסיני יכול להתערב בכל הסימנים שמופיעים לעיל באופן ישיר. הדיקור יודע לחזק, לתמוך ולשמור על גמישות כלי דם, הוא יכול להקל על הבעיות שמעמיסות על הלב, הדיקור מטפל בדלקות פנימיות שלאורך זמן פוגעות בפעילות השוטפת של הלב והוא יודע לתמוך בשריר הלב עצמו שיהיה יותר חזק.

איך הרפואה הסינית מתייחסת ללב כאיבר פנימי?

ברפואה הסינית הלב הוא הקיסר. כל החומרים בגוף עוברים דרך הלב, כל המחשבות וכל הרצונות. הלב הוא קיסר הגוף והנפש כך שכל המידע הפנימי והחיצוני עובר דרכו ומשקלו הוא הגדול ביותר למען תפקוד כל המערכת.
תפקיד ה"קיסר" הוא העיקר. הוא מוביל את בריאות האיברים, הוא מנהיג את העצמה ואת השלווה, הוא אחראי על השמחה ועל טעם החיים אבל הוא גם מוביל כשיש מצוקה. הלב מושפע מכל חוסר איזון שיש במקומות אחרים בגוף ובכוחו להתמודד ולחזק עד שלב מסוים בו בוא קורס. התקף לב הוא ביטוי כזה. התקופה שאנחנו חיים בה מאופיינת במתח כרוני כל כך משמעותי ששכיחות בעיות הלב היא רק ענין צפוי.

מה עושים כשיש בעיית לב ?

בעיית לב חייבת אבחון רפואי מיידי. אחרי שנעשה האבחון ורוצים להתחיל ולטפל – מאד כדאי לבחור מטפל מנוסה בתחום ולבנות תוכנית לחיזוק, שיקום והרגעה. סימנים של מצוקת הלב הם הזדמנות לבחירה בדרך מעט שונה. אל תוותרו על ההזדמנות.

25 שנות ניסיון

לתאום טיפול, או אבחון ללא עלות

ניתן להשאיר פרטים ואתקשר אליך חזרה

כיצד מתבצע הטיפול

חלק א'

אבחון

האבחון, נעשה לרוב באמצעות שיחה ובדיקת דופק ולשון;
בחירת נקודות הדיקור נעשה בהתאם לאבחון

חלק ב'

טיפול בדיקור סיני

שיטת רפואה המתבססת על דקירת המטופל בסיכות דקות במיוחד במקומות מסוימים בגוף.
הדיקור מסייע בהקלת כאבים, משפר את מערכת החיסון, מסייע בטיפול בבעיות רפואיות בגוף ובנפש

חלק ג'

טיפול בכוסות רוח

טיפול בכוסות רוח הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית, בו נוצרת יניקה מקומית על העור באמצעות כוסות מחוממות. הטיפול בכוסות רוח, יעיל במצבי בריאות שונים כמו כאבי שרירים, בעיות נשימה, התקררות ועוד.

0 המלצות (דירוג 4.9)

טיפולים נוספים בדיקור סיני

phone icon דילוג לתוכן