מערכת חיסון ילדים ודיקור סיני

למה כדאי לטפל בדיקור סיני?

דיקור סיני, אקופנטורה, הוא אחד הכלים העיקריים ברפואה הסינית. השיטה נעזרת במחטים דקות שמונחות במקומות שונים בכדי להניע אנרגיה ולטפל בחוסר איזון. זו הסיבה שדיקור עוזר בהקלה מיידית בכאבים, בחיזוק מערכת החיסון ובמניעת מחלות.
מחקרים מראים על שימוש בדיקור כבר מהמאה החמישית לפני הספירה שם השתמשו במחטי אבן בכדי ליצור גירוי ולפעמים דימום בנקודות שמשפיעות על האיברים הפנימיים לשם השגת איזון.

שיטת הדיקור הסיני נפוצה במזרח למדינות שונות ורק במאה העשרים הגיעה לשאר העולם. דיקור סיני הוא הנחקר ביותר מבחינה רפואית במערב ונמצא כיעיל מאד לטיפול בבעיות שונות. דיקור סיני לתינוקות וילדים מתייצב כאחד הכלים החזקים ביותר לטיפול בבעיות רפואיות שונות. השימוש שעושה הדיקור בכוחות הנמצאים בגוף מוצא את עוצמת החיים החזקה שיש בילד ומנתבת אותה להבראה. חולי בגוף הילד הוא לרוב דרמטי יותר – חום שעולה תוך שעה לחום גבוהה מאד, הקאות שמתחילות מיד עם הופעת מחלה וכ"ו. ההופעה הדרמטית של המחלה היא לשני הכיוונים – גם מופיעה מהר וחזק וגם נעלמת מהר. הדיקור יודע לעבוד עם העוצמה הזו ולעזור לגוף לעבור שינויים מרחיקי לכת בהשפעתם.

כיצד מטפלים בדיקור סיני?

הטיפול אינו מחדיר לגוף חומרים אחרים אלא עובד עם הכוחות הפנימיים של הגוף ועם מערכת החיסון שלו וזו הסיבה שאין לדיקור תופעות לוואי ושאינו מחייב את הגוף ל"שלם" בפגיעה במקום אחר למען שיפור מוקד הבעיה.

טיפול בדיקור סיני לתינוקות וילדים נראה אחרת מאשר למבוגרים – המחטים הן דקות ביותר ומשך הזמן של השארות המחט בגוף היא של כמה שניות. הפחד שיש להורים מפני הדיקור מתגלה שפחד שווא.

הבעיות הנפוצות שרואים בקליניקה – מחלות של מערכת הנשימה, אסטמה, חרחורי נשימה, אסטמה של העור, לחות בנשימה ועוד. בעיות של מערכת העיכול כמו כאבי בטן, שלשולים, הקאות, עצירות ועוד. ובעיות כלליות של מערכת החיסון – חולי תכוף, חום חוזר, חולשה כללית, בעיות אוזניים, בעיות עיניים.

הקליניקה שלי מטפלת בכל המקרים הנ"ל במקצועיות רבה כבר מזה שנים רבות. אני, יוסי לוי בעל נסיון מעשי של למעלה מ-20 שנים בטיפול וריפוי בעיות ומחלות מסוגים מגוונים ומומחה בטיפול בילדים ובתינוקות. הניסיון הרב שצברתי עם השנים מאפשר לי לאבחן בצורה מדויקת את הסיבה לבעיה שמטרידה אותך, ולהתאים לך אישית את הטיפול המתאים לך ביותר, כדי להביא לפתרון יסודי, במספר טיפולים מינימלי.

חשוב לי שתדע/י שיש לך שותף בדרך להצלחת הטיפול, להבראה מלאה ושיפור איכות החיים שלך במספר טיפולים מינימלי, הכוללים יחס אישי, צמוד רגיש ומקצועי לכם ולילדיכם.

 

ילדיכם או תינוקכם סובל מאחת הבעיות הרפואיות המוזכרות לעיל, די לכאב! קבעו כבר היום מפגש אחד ובו תקבלו את כל ההמלצות לטיפול בבעיה בקליניקה שלנו ללא התחייבות.

25 שנות ניסיון

לתאום טיפול, או אבחון ללא עלות

 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

כיצד מתבצע הטיפול

חלק א'

אבחון

האבחון, נעשה לרוב באמצעות שיחה ובדיקת דופק ולשון;
בחירת נקודות הדיקור נעשה בהתאם לאבחון

חלק ב'

טיפול בדיקור סיני

שיטת רפואה המתבססת על דקירת המטופל בסיכות דקות במיוחד במקומות מסוימים בגוף.
הדיקור מסייע בהקלת כאבים, משפר את מערכת החיסון, מסייע בטיפול בבעיות רפואיות בגוף ובנפש

חלק ג'

טיפול בכוסות רוח

טיפול בכוסות רוח הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית, בו נוצרת יניקה מקומית על העור באמצעות כוסות מחוממות. הטיפול בכוסות רוח, יעיל במצבי בריאות שונים כמו כאבי שרירים, בעיות נשימה, התקררות ועוד.

0

טיפולים נוספים בדיקור סיני

לתאום טיפול, או אבחון ללא עלות

 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן