דיקור סיני בזמן הריון

איך דיקור סיני נותן פתרון לבעיות בהריון.

נכנסת לתהליך ההריון ואת יודעת שצפויים בו אתגרים חדשים. אני רוצה להציע לך פתרון שיעילותו הגבוהה מוכחת במחקרים רבים, שמסתמך על הכוחות הפנימיים ואינו מערב חומרים כימיים עם תופעות לוואי – דיקור סיני בהריון הוא כלי טיפולי נדיר באפשרויות שהוא מציג בזכות יכולת החיזוק הגופני והנפשי שהוא מאפשר ובזכות יכולתו ללוות את כל שלבי ההריון בהתאמה. "הריון – הוא מצב בו הגוף והנפש צריכים להסתגל למציאות חדשה. כל הזמן". הבנת משפט פשוט זה תאפשר לנו להבין שהריון הוא ענין קבוע של שינויים זמניים. אחר כך כבר נבין את היתר. במאמר שלפנינו אציג את ההריון לפי לוח זמנים ונבין את הנושאים השונים שכל חלק מייצג ולמה כדאי לך לזכור את הדיקור הסיני ככלי שיכול להועיל ולהקל בהרבה מהבעיות הצפויות.

כניסה להריון

מחקרים בשנים האחרונות מראים לנו על יותר ויותר זוגות החווים קשיים בכניסה להריון. טיפולים קונבנציונלים שונים מצליחים באופן חלקי לעזור לאלה המתקשים וזה בעיקר כי מתח קבוע והתשה מלווים באופן כללי את האנושות במדינות המערביות והגוף שלנו נהיה חלש בצורות שונות ויש לכך השפעה – כניסה והחזקת הריון זה אחד המקומות  בהם זה בא לידי ביטוי.

הדיקור הסיני יודע למקד את הטיפול כדי לעזור לגוף לחזק את המערכות המדוייקות שלוקחות חלק בשלב זה.

מאמר בנושא זה.

 

שליש ראשון של ההריון

התרגשות של התחלה
התרגשות גדולה שיכולה לעבור כתקופה יציבה ורגועה או תקופה שמישתנה מרגע לרגע ומאופיינת בתהומות עמוקים אל מול פסגות מרנינות.
זה השלב הקריטי בו הגוף והנפש מתחילים במציאות חדשה.
זה השלב בו מתחיל הקשר בין האם לתינוק העתידי וגוף האמא מתחיל להעביר כוחות לטובת העובר ורואה בפעילות זו חשיבות גדולה ביותר לעיתים אפילו על חשבון האם. (ירידה בספירת הברזל, הטבעית בשלב זה, היא רק הוכחה אחת לכך)

איזון גוף-נפש ואיזון הורמונלי
הדרך של הגוף לנהל את שינוי המצב הזה מתרחשת באמצעות הפרשה שונה של הורמונים – יש הורמונים המופרשים באופן מוגבר ויש כאלה המופרשים באופן דל יותר. שינויים הורמונליים אלה הם הדרך של הרפואה הקונבנציונאלית להציג את השינויים עליהם מדבר המאמר הזה והדיקור הסיני בהריון יודע לאזן הורמונים אלה.

חולשות גופניות היסטוריות כמו כאבי ראש ומיגרנות, כאבי גב, תחושת מחנק בנשימה ועוד יכולת לצוץ בשלב זה ולשוב ולהכאיב בדיוק כמו חולשות נפשיות שיכולות לחזור ולהטריד.

במה דיקור סיני יכול לעזור
זה הזמן בו גוף האמא  מנסה לצמצם השקעת כוחות בדברים אחרים מלבד העובר ולכן הוא יכול ליצור בחילות והקאות, כדי לא להשקיע משאבים בעיכול, הוא יכול ליצור דחייה מריחות ומאכלים, מקולות רעש ועוד גירויים חיצונים כדי שלא יצטרך להשקיע משאבים החוצה והוא יכול להחליש את האישה כדי שתנוח יותר ולא תשקיע מאמצים בדברים שמבחינתו הם פחות חשובים. החוזקה הגדולה של הדיקור הסיני מופיעה כאן בשיאה – הדיקור יודע לחזק את הגוף על כל איבריו ובמצבי חוסר איזון הוא היעיל שיש.

בשליש הראשון של ההריון הפלות טבעיות קורות באופן סטטיסטי אצל שליש מההריונות וזו הסיבה שרבים מהרופאים ומהמטפלים מעדיפים שלא להתערב בשלב זה.  המחקרים הרבים שנעשו בנושא הראו שאין כל סיכון לטיפול בדיקור בהריון בשליש הראשון במיוחד שיש כל כך הרבה בעיות שניתן לעזור בהן.

 

שליש שני

התייצבות והתחזקות העובר וההריון
השליש השני הוא שלב בו ההריון צלח את תקופת ההתרגלות הראשונה וכעת העובר מייצב את איבריו ומגדיל את נפחו.
השלב הזה מאופיין בהתרחבות של הרחם ושל כלי הדם לצד התחלת השינוי השלדי של גוף האם בגלל גדילת העובר. ( זה השלב בו "רואים" את ההריון )
נשים שסבלו מתופעות של תחילת הריון יש והן שוכחות מכך ויש כאלה שממשיכות לסבול ואף מתחילות להרגיש חולשה מצטברת. ( לדוגמא נשים שממשיכות לסבול מבחילות והקאות ומשום כך אוכלות רק מזונות מסויימים שלעיתים לא מספיק תומכים בגוף האם ובעובר וכ"ו)

במה דיקור סיני יכול לעזור ?
משום חלוקת המשקל והשינוי השלדי יש נשים שבשלב זה מתחילות לחוש כאבים בגב תחתון, בטן תחתונה, צוואר ושכמות. כאבים חזקים יכולים להפוך את תקופת ההריון לחווית סבל אחת גדולה ולטובת העובר והאם מאד מומלץ לשלב תמיכה על ידי טיפולים שיודעים לשנות את המצב הזה מהשורש.
טיפולים להפסקת בחילות והקאות, להקלת המתח, הלחץ והסדרת הפרעות שינה שמחלישות את תפקוד היום-יום ומקשות על בריאות ההריון – לכל אלה יש תשובות בדוקות בדיקור בהריון.

 
דיקור בהריון

שליש אחרון של הריון והתכוננות ללידה

הסבר לבעיות אופייניות בסוף הריון
העובר בשלב זה מסיים הצמחת איברים, הוא מוסיף נפח גופני כללי והופך למרכז משקל משמעותי. נשים רבות תחושנה בסוף ההריון את ההתמודדות עם תוספת המשקל החריג שיכול להתבטא בהחמרה של גורמי סבל שהיו בכל ההריון ועכשיו אף נוסף השלב של תחילת ההתכוננות לקראת הלידה בצורה של צירים שילכו ויתגברו עד סוף ההריון.
לכל שנחווה עד עתה מצטרפת עייפות של כל התקופה והקושי הגדול בתנועה ובשינה.
צרבת יכולה להתעצם בגלל השפעה הורמונלית הגורמת לסוגר של הקיבה לעבוד באופן חלקי, קוצר נשימה מחמיר בגלל לחץ על הסרעפת שמגביל את יכולת הכנסת האוויר, השתנה תכופה תיגרם בגלל מיקום העובר הלוחץ על שלפוחית השתן, ורידים בולטים עקב מאמץ המערכת הכללי, כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי ראש, מיגרנות – השליש האחרון של ההריון הוא מאמץ קשה ומתמשך של גוף האם. מאמץ מתיש שברוב המקרים יכול להפוך להיות קל בהרבה בזכות טיפול נכון.

השפעות רגשיות ודיקור סיני בהריון
דאגה ומתח משפיעים רבות על המצב הנפשי והגופני בשלב זה ומודעות לרגישות המצב, להתשה, לפחד ולתחושת הלבד לפני הלידה – מודעות זו יש בכוחה לעשות שינויים גדולים של הקלה.
הדיקור הסיני יודע לטפל באופן מדוייק מאד במתח, בהתשה הגופנית ובכל התופעות המוזכרות ובנוסף לכך   מומלץ בשלב זה להוסיף ידע כמו השתתפות בקורס הכנה ללידה והתכוננות לקראת השלב הראשוני של גידול התינוק,

רכישת ידע יכול לצמצם מאד את החרדה מפני הלא נודע. זה השלב לשתף בו אנשים קרובים ולדבר על הפחדים והחששות.
תוכלי למצוא תשובות מפתיעות ולגלות שנשים רבות כבר חיפשו תשובות לאותן שאלות איתן את מתמודדת.

בעיות נפוצות בלידה וההשפעה הנפלאה של הדיקור הסיני
אתגרים שונים הקשורים בלידה עצמה כמו הריון מתארך, עובר במנח עכוז ועוד הם אתגרים להם מצאה הרפואה הסינית תשובות בנקודות דיקור שיודעות בדיוק להתגבר על קשיים אלה.
הפיכת עובר וזירוז לידה הן מהדברים הנפוצים בקליניקה של מומחים שמתעסקים בתחום.
ליווי אישה בתהליך הלידה בעזרת דיקור סיני הוא ענין שיכול לשנות באופן משמעותי ובריאותי את חווית הלידה.

 
טיפול בדיקור סיני

סיכום

הריון ולידה הם תהליכים אישיים אותה חווה כל אישה באופן שונה ואפילו באופן שונה בין ההריונות שלה עצמה. דיקור סיני בהריון יודע לעזור לגוף למצוא את האיזון והעוצמה כדי שחוויה זו תעבור באופן המוצלח ביותר תוך טיפול בדברים המטרידים הגופניים והנפשיים ואת כל אלה הוא עושה ללא הוספת חומרים חיצוניים לגוף – חומרים כימיים או טבעיים.

 

שאלות ותשובות

השימוש בדיקור הוא במחטים סטריליות ולשימוש חד פעמי. המחטים מפוקחות על ידי משרד הבריאות. לגבי הכאב – מניסיון של 25 שנה ואלפי טיפולים אני יודע לומר שהכאב הוא מזערי ולרוב אינו מורגש כלל

הורמונים הן חומר פנימי המופרש כדי לעזור לגוף לכוון משאבים לתהליך ההריון והלידה וכדי להכינו לקראת השלב הבא. חוסר איזון הורמונלי נוצר בדרך כלל בגלל מצב איברים פנימיים לפני הכניסה להריון והדיקור הסיני יודע להשפיע על איברים אלה ובכך ליצור איזון הורמונלי.

דיקור סיני הוא אחת השיטות הנחקרות והמומלצות ביותר לטיפול בכאבי גב וצוואר מכל הסוגים. כאבי גב בהריון הם כאבים בהם ניתן לטפל.

השינויים הגדולים והקושי לראות את העתיד בתהליך ההריון, בעיקר בהריון ראשון, הוא טבעי. המתח שמתלווה לקושי זה לעיתים גורם לחרדה ולעיתים לדיכאון.  הליווי הטיפולי בידי מטפל מנוסה עוזר לתמוך בהתמודדות עם קשיים אלה ומאפשר לאשה לעבור את התהליך המדהים הזה באופן הרצוי ביותר.

25 שנות ניסיון

לתאום טיפול, או אבחון ללא עלות

 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

כיצד מתבצע הטיפול

חלק א'

אבחון

האבחון, נעשה לרוב באמצעות שיחה ובדיקת דופק ולשון;
בחירת נקודות הדיקור נעשה בהתאם לאבחון

חלק ב'

טיפול בדיקור סיני

שיטת רפואה המתבססת על דקירת המטופל בסיכות דקות במיוחד במקומות מסוימים בגוף.
הדיקור מסייע בהקלת כאבים, משפר את מערכת החיסון, מסייע בטיפול בבעיות רפואיות בגוף ובנפש

חלק ג'

טיפול בכוסות רוח

טיפול בכוסות רוח הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית, בו נוצרת יניקה מקומית על העור באמצעות כוסות מחוממות. הטיפול בכוסות רוח, יעיל במצבי בריאות שונים כמו כאבי שרירים, בעיות נשימה, התקררות ועוד.

0

טיפולים נוספים בדיקור סיני

לתאום טיפול, או אבחון ללא עלות

 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן