דיקור סיני המלצות

יוסי לוי - מטפל בדיקור סיני

מחפש.ת דיקור סיני עם המלצות? במשך 25 שנות ניסיותי, טיפלתי באלפי מבוגרים וילדים ועזרתי להם לשפר את בריאות הגוף והנפש ולהפחית את הסבל בחייהם.

קראו מעל 190 המלצות דיקור סיני (בדירוג 4.9) בגוגל ממטופלים אמיתיים, שעזרתי להם.
השתכנעתם? עכשיו הזמן ליצירת קשר ותיאום טיפול  »

המלצות דיקור סיני נוספות כאן בהמשך הדף

אני הגעתי אל יוסי במצב די גרוע, עם אבחנה של קרוהן / קוליטיס ולאחר שנואשתי מהטיפול הקונבנציונלי,שלצערי רק החמיר את מצבי. יוסי הצליח בכמה פגישות לשפר פלאים את מצבי ותודה לאל אני במצב מאוזן כעת .יוסי לוי הוא לפני הכל איש טוב, עם מידה רבה של חסד ואנרגיות טובות. הוא יודע לזהות ולאבחן, להרגיש את מצוקת הגוף והנפש ולהושיט את שתי ידיו המקצועיות.יוסי יודע לגעת בנקודות הכי רגישות ולהעביר אליהן אנרגיה של התחדשות והחלמה. מאחלת לכולנו בריאות הגוף והנפש.
גילה נץ
הגעתי אל יוסי לוי לפני שנה, מיואשת משיעול טורדני שליווה אותי מאז הילדות. אחרי שנים של צילומים ובדיקות אצל רופא ים לא האמנתי שמשהו יכול לעזור אבל החלטתי שלא יזיק לנסות כיוון חדש. בתוך מספר שבו עות השיעול נעלם לגמרי וגיליתי את הקסם שבטיפול אצל יוסי: מדויק, קשוב, מעורב ומביא לתוצאות מהירות. מאז התרגלתי למצב חדש. בעוד שכולם סביבי נופלים משפעות ווירוסים אני פשוט כבר לא חולה. גם ברמה המנטלית אני מרגישה יציבה וממוקדת. מומלץ בחום.
אלה בורוויץ וולף
למחלקת המטולוגיה הגעתי כזכור עם דלקת גרון חריפה ועם בלוטות נפוחות כל כך שצווארי נראה כאחוז בין שני נחשי קוברה המשתרגים מעלה. הנפיחות תרד והגרון יפסיק לכאוב, הבטיחו הרופאים, ביחד עם הכימותרפיה. הגרון אכן נרגע קצת, אם כי הקול שלי עוד לא חזר לקדמותו והנפיחות אכן ירדה, אבל זה קרה לאט ומדי בוקר הייתי בולעת רוק כדי לבדוק את מצב הכאב.
בשבוע השלישי לאישפוז, בשבוע השני לאחר הכימותרפיה, ביחד עם החום שליווה אותי לאורך כל השבוע, המצב לא נראה טוב.
אחת הסיבות בגינן 'שמחתי' במחלתי הייתה ההנחה (המוטעית) שבלוקמיה אין גידולים. המחשבה על גידול, מושַבַת תאים סרטניים שמתקיימת במקום כלשהו בגופי, המחשבה על גרורות ועל טיפול בהקרנות הפחידה אותי עד מוות. לחרדתי הכאבים והנפיחות בצוואר לא פסקו. הסיטי לא העלה ממצא חד משמעי ובביקור הרופאים בבוקר יום שני עולות המילים "תאים סרטניים" ו"ביופסיה". אני מתקשרת מבוהלת ליוסי. יוסי הוא המדקר שלי כבר שנים. האמת היא, שהמילה מדקר עושה לו עוול, כי מעבר להיותו מדקר הוא מלא באהבה, בנתינה, בשלווה שלא תיאמן וביכולת לטפל הרבה מעבר לכלים הרגילים של דיקור.
ובעיקר- הוא אדם נדיר. מרגע שהתאשפזתי הוא בקשר צמוד איתי בבית החולים. כשהמילים המאיימות הללו עולות אני יודעת שאין אדם בעולם שיכול לעזור יותר ממנו. והוא מגיע. מרגע שהמילים הוזכרו הוא מגיע מדי לילה, מעסה את גבי בשמן מיוחד ומזכיר לי לנשום, מעסה את פני ולסיום מניח את ידיו את צווארי, על הבלוטה הנפוחה הסוררת וקוסם את קסמיו. אלו, אגב, הלילות היחידים בהם אני ישנה טוב לאחר לילות טרופים רבים. בבוקר למחרת, אינני יודעת איך להסביר את הפלא, אבל הנפיחות יורדת והכאב פוחת. יחד עם זאת, למרות הירידה בנפיחות ביום רביעי המצב עדיין מדאיג. אני נשלחת למומחה פה ולסת כדי לבדוק אם מדובר בנפיחות בגלל השיניים, ולאחר שזו נשללה, הוא ממליץ על ביופסיה עם מחט דקה. הרופאים לא מתלהבים מביופסיה, בגלל סכנת הדימום, כיוון שאני טרומבוציטופנית- אבל הסכנה ממה שקורה בבלוטות במשך זמן ארוך כל כך מביא אותם להחלטה שזה מחויב המציאות. האחיות מודיעות לי שביום חמישי בבוקר אני יורדת לעשות ביופסיה- הן בלסת והן בצוואר. בליל רביעי אני מבוהלת. יוסי מגיע שוב, ועושה לי טיפול ארוך, שאחריו אני נרדמת כמו תינוקת. בבוקר יום חמישי אני מתעוררת ומרגישה את ההקלה המשמעותית. הכאב כמעט נעלם ובעיקר- הנפיחות ירדה!
אני ממתינה לרדת לביופסיה אבל אף אחד לא מגיע לקחת אותי וכשאני מבררת מסתבר שהייתה בעיה ולכן הביופסיה נדחית לצהריים. אני נושמת לרווחה וממתינה לביקור הרופאים. ד"ר קנלר ממשש את הבלוטה ומתרשם מירידת הנפיחות וכאשר שומע על הירידה בכאב מחליט לדחות את הביופסיה ליום ראשון. אבל אני כבר נרגעת ויודעת שחרב הביופסיה הוסרה מעל צווארי, תרתי משמע… יוסי מגיע באותו ערב לעוד טיפול וביום ראשון כבר אין זכר לסערה שהייתה. ניצלתי. ירידת הנפיחות הזו הייתה הסוד הקטן ששמרתי מהרופאים.
מירב אדלר
את יוסי אני מכירה כבר כעשר שנים, לסירוגין. מגיעה אליו בתקופות שבהן אני זקוקה לחיזוק וחיבור לעצמי, פיזית ורגשית. יוסי ידע לחוש ולהרגיש בלי מילים, ועוזר לי לחבר בין תחושות גוף לרגשות לחוויות בצורה מיוחדת ורגישה, תוך התכווננות ונתינה טיפולית ייחודית ומיוחדת. עזר לי חזור למצוא את המסלול שלי, עוזר לי לשוב אליו כשאני טועה בדרך ולהתחזק בצעדי. אם אתם מחפשים המלצות דיקור סיני, אין מה להלבט. יוסי לוי הוא התשובה. תודה!
אלני
הבן שלי בן 5.5 היום, סובל מאסטמה קשה מגיל ינקות, הגעתי ליוסי בהמלצת חברה ומאז החיים שלנו השתנו לחלוטין. התקפי קוצר הנשימה שהיו לו , הלכו ופחתו. כיום, הבן שלי לא נזקק למכשיר אינהלציה. המכשיר באחסון. פניתי ליוסי גם כשהיו לילדיי כאבי אוזניים וגרון ודברים מורכבים אחרים ותמיד יצאתי עם שקט נפשי שילדיי מטופלים בידיים הטובות ביותר ואף פעם לא התבדתי. יוסי מקצוען אמיתי, אדם מקסים ולבבי שקיבל אותי מתי שרק הייתי צריכה, גם בשעות לא קונבנציונליות.
רונית כהן
בננו בארי נולד עם ציסטה מעל הגבה, כמובן שכולנו נלחצנו מאד, ישר רצנו בראש לתרחישים גרועים, בכל זאת כל כך קטן וציסטה כל כך גדולה. בהתיעצות עם רופאים מומחים הוחלט לנתח אותו בגיל חצי שנה בהרדמה מלאה ולהוציא את הציסטה. המחשבה על תינוקי כל כך קטן על שולחן ניתוחים מורדם גרמה לנו לחפש פתרונות אלטרנטיבים לניתוח וכך דרך הרבה מאד חברים קיבלנו המלצות חמות על יוסי לוי, מהרגע הראשון שנפגשנו הרגשנו שאנחנו בידיים הכי בטוחות, מקצועיות, בעלות ידע אדיר, חום ואנושיות. ומה עם הציסטה? נעלמה כלא היתה, אחת לכמה שבועות אנחנו מגיעים לטיפול מעקב אבל זה פשוט עובד- ניצלנו מניתוח כירוגי בהרדמה מלאה. תודה יוסי מקסים על האמונה בדרך, התמיכה, הנכונות ועל זה שכשהיה צריך החזרת אותנו לפרופורציות. תודה אדירה
נוה ויערה כהן ההורים של בארי
אני רוצה להודות לך על התהליך שאנו עוברים יחד. השינויים שחלים באישיותי ,דפוסי הנתנגות ותגובה למצבים בחיי היום יום שפיתחי ,משנים משמעותית את חיי . אני לא רק חושבת על התהליך שאנו עוברים אלא גם מיישמת את התובונות הלכה למעשה. מקווה גם בעתיד להנות מהטיפול המסור שלך . תודה
יאנה אגמון
יוסי לוי הוא מטפל שפשוט רואה אותי. בלי שאצטרך לדבר הרבה ולהסביר, הוא יודע איפה אני נמצאת עכשיו, ומה צריך לעשות כדי לעזור לגוף ולנפש למצוא את המקום שנכון עכשיו. המפגשים אתו מתייחסים לתהליכים הגופניים והרגשיים בלי לעשות הפרדה בניהם, והתהליכים האישיים נבחנים תוך התבוננות בכל בני המשפחה כחלק ממכלול שלם. הטיפול שלו מתקיים במרחב העדין של התערבות לא מתערבת, כזו שנוגעת בנקודה הנכונה ונותנת לגוף לעשות את השאר. אני נותנת לכן המלצה חמה לעשות דיקור סיני עם יוסי לוי.
זהר
הגעתי ליוסי לפני כמה שנים בעקבות תאונת דרכים. כשנכנסתי לראשונה לקליניקה, קיבל את פניי אדם חייכן, נעים וחם שטיפל בי ברגישות מופלאה. כל שאלה נענתה במקצועיות וכל כאב טופל באופן ייחודי. יוסי טיפל גם בבעיות של מחלות חוזרות, צינון ושיעול שהיו לילדיי הקטנים, וסייע גם לחברים שפנו אליו לטיפול באלרגיות ובעיות פריון. בכל בעיה רפואית שצצה אני יודעת שאוכל לפנות אליו ולקבל מענה רגיש, הכוונה נכונה וטיפול מדויק. לא זכיתי רק להכיר מטפל מצוין - זכיתי גם בחבר.
יונית מנשה

לתיאום טיפול בדיקור, או פגישת אבחון ראשוני, ללא עלות:

 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן