דיקור סיני בהריון

דיקור סיני בהריון יכול להוות נדבח חשוב לליווי האיזון המשתנה בגוף שלך. בזמן ההריון הגוף עובר שינויים גופניים, רגשיים והורמונאלים. אומנם תהליכים אלה הם טבעיים וזה בסדר גמור, אך במצבים בהם נוצר סבל וכאב שדורש כוחות התמודדות מהגוף – טיפול בדיקור סיני הוא האפשרות היעילה והאפקטיבית שאינה מוסיפה חומרים כימיים לגוף ומאפשרת לו לשמור על כוחותיו לדברים החשובים ביותר. 

טיפול בדיקור סיני לנשים בהריון

25 שנות ניסיון

לתאום טיפול, או אבחון ללא עלות

 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

איך דיקור סיני נותן פתרון לבעיות בהריון.

נכנסת לתהליך ההריון ואת יודעת שצפויים בו אתגרים חדשים. אני רוצה להציע לך פתרון שיעילותו הגבוהה מוכחת במחקרים רבים, שמסתמך על הכוחות הפנימיים ואינו מערב חומרים כימיים עם תופעות לוואי –

דיקור סיני בהריון הוא כלי טיפולי נדיר באפשרויות שהוא מציג בזכות יכולת החיזוק הגופני והנפשי שהוא מאפשר ובזכות יכולתו ללוות את כל שלבי ההריון בהתאמה.

"הריון – הוא מצב בו הגוף והנפש צריכים להסתגל למציאות חדשה. כל הזמן". הבנת משפט פשוט זה תאפשר לנו להבין שהריון הוא ענין קבוע של שינויים זמניים.

אחר כך כבר נבין את היתר.

במאמר שלפנינו אציג את ההריון לפי לוח זמנים ונבין את הנושאים השונים שכל חלק מייצג ולמה כדאי לך לזכור את הדיקור הסיני ככלי שיכול להועיל ולהקל בהרבה מהבעיות הצפויות.

כיצד מתבצע הטיפול

חלק א'

אבחון

האבחון, נעשה לרוב באמצעות שיחה ובדיקת דופק ולשון;
בחירת נקודות הדיקור נעשה בהתאם לאבחון

חלק ב'

טיפול בדיקור סיני

שיטת רפואה המתבססת על דקירת המטופל בסיכות דקות במיוחד במקומות מסוימים בגוף.
הדיקור מסייע בהקלת כאבים, משפר את מערכת החיסון, מסייע בטיפול בבעיות רפואיות בגוף ובנפש

חלק ג'

טיפול בכוסות רוח

טיפול בכוסות רוח הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית, בו נוצרת יניקה מקומית על העור באמצעות כוסות מחוממות. הטיפול בכוסות רוח, יעיל במצבי בריאות שונים כמו כאבי שרירים, בעיות נשימה, התקררות ועוד.

0

לתאום טיפול, או אבחון ללא עלות

 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן